اپلیکیشن سفارشگیر

سفارش گیر گارسون رستوران ، فست فود و کافی شاپ

سفارشگیری یکی از مهمترین فعالیت های روزانه رستوران‌‌ها، سفره‌خانه‌ها، فست فود و… است که هم برای مشتریان اهمیت داشته و هم برای مدیران کسب و کار به این دلیل که مشتریان وقت خود را ارزشمند می دانند و نمی خواهند در صف صندوق فروش معطل شوند و به دنبال دریافت خدمات سریع و به موقع هستند و از طرف دیگر مدیران می خواهند یک تجربه خدمات خوب در ذهن مشتری ایجاد کرده تا از این طریق بتوانند او را به یک مشتری ثابت و همیشگی تبدیل نمایند.
اکنون با سفارشگیر گارسون رستوران، فست فود و کافی شاپ اندرویدی شما می توانید به کمک فناوری کسب و کار خود را ارتقا بدهید به نحوی که سفارشگیری و نمایش منو، تصاویر محصولات به مشتریان و در نهایت ارسال خودکار سفارش به صندوق و آشپزخانه فرایند خود را بهبود داده و در وقت مشتریان صرفه جویی نمایید.
در ادامه یک پیشنهاد ویژه برای بهترین سفارشگیر رستورانی فست فودی کافی شاپی برای شما خواهیم داشت…

سفارش گیر غذا چیست؟

اپلیکیشن سفارشگیر ثبت سفارش، قابل نصب بر روی موبایل و تبلت بوده که مدیر یا شخص سفارشگیر رستوران کافی شاپ، رستوران‌‌ها، سفره‌خانه‌ها، فست فود با مشاهده منوی غذای قابل سفارش براحتی درخواست های مشتریان را ثبت کرده تا با ارتباط یکپارچه ای که بین تبلت، صندوق، انبار، آشپزخانه وجود دارد در کمترین زمان فرایند تحویل سفارش کامل گردد.

چالش های مهم انتخاب نرم افزار سفارش گیر رستوران

امروزه اگر بخواهید با فاکتورهای کاغذی و نرم افزارهای قدیمی، یک رستوران یا فست فود شلوغ را مدیریت کنید احتمالا با مشکلات زیادی رو به رو خواهید بود که مهمترین آن کاهش میزان رضایت مشتریان شما خواهد بود و داشتن نرم افزار سفارشگیر غذا می تواند چالش های زیر را برای شما مرتفع نماید:

کنترل موجودی
مهم است که شما در زمان ثبت سفارش براساس آنچه که موجود دارید، سفارش مشتریان خود را ثبت نمایید چون عدم کنترل بر ورودی و خروجی موجودی می تواند پاسخگویی شما را به سفارشات مختل نماید از همین رو باید اپلیکیشن سفارش گیر غذایی را انتخاب نمایید که امکان نظارت بر موجودی و حتی ردیابی آن را داشته باشد.

دسترسی به اطلاعات و گزارشات
یکی از دغدغه های اصلی مدیران گزارش گیری و دسترسی به فرایندهای ثبت سفارش بدون دسترسی به صندوق است که یک نرم افزار سفارش گیر حرفه ای باید قسمتی را برای ارائه گزارش سفارشات و افرادی که ثبت سفارش کرده اند را در اختیار مدیران بدهید تا مدیران با نصب آن در هر کجا که هستند بتوانند نظارت داشته باشند.

فرآیند ثبت سفارش غذا با تبلت
همانطور که گفته شما باید نرم افزار ثبت سفارش رستورانی را انتخاب نمایید که در کمترین زمان و بدون خطا سفارش مشتریان را ثبت و مراحل آماده تحویل را طی نماید.

سفارش گیر رستورانی غذا

ویژگی اپلیکیشن سفارش گیر گارسون

ثبت سفارش حتی در زمانی ارتباط اپلیکیشن با سرور مرکزی قطع شده است
مشاهده موجودی کالاهای انبار در هنگام ثبت سفارش
امکان اتصال به پرینتر کمری برای ارائه فیش به مشتری
نمایش وضعیت میزها مثل رزرو شده و قابل سفارش
امکان تعریف مشتری جدید در هنگام سفارش
امکان تعیین دسترسی گارسون به امکانات نرم افزار
نوبت دهی و رزور میز

مزایای استفاده از تبلت سفارشگیر گارسون

افزایش سرعت روال کاری
شما با داشتن سفارش گیر گارسون می توانید از لحظه ورود مشتری تا تحویل سفارش به مشتری را به خوبی سرعت ببخشید.

راحتی در سفارشگیری
گارسونها در شلوغ ترین ساعات روز به سرعت می توانند سفارش گیری خود را در رستوران‌‌ها، سفره‌خانه‌ها، فست فود، کافی شاپ هتل به راحتی و در کمترین زمان انجام دهند.

مشتریان راضی
یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام سفارشگیری مخصوصا در ساعت شلوغ ماندن در صف برای ثبت سفارش است که زمان زیادی را از آنها می گیرد اما با داشتن سامانه سفارشگیر غذا شما می توانید در وقت مشتریان صرفه جویی کرده و زمان معطل شدن آنها را کاهش دهید.

حذف خطای انسانی
یکی از اشتباهات متداول صندوقداران ثبت اشتباه سفارشات است اما با توجه به اینکه تمامی سفارشات سر میز مشتری ثبت می گردد در نتیجه این خطا حذف شده و برای محصولاتی که موجودی وجود ندارد نیز سفارشی ثبت نخواهد شد.

یکپارچه سازی بخش های مختلف فروشگاه
مهم است که شما در هنگام سفارش از موجودی انبار و غذاهای آماده طبخ اطلاع داشته باشید تا بتوانید نرم افزار و اپلیکیشن سفارش گرفتن خود را مبتنی آنچه که دارید انجام دهید.

خودکارسازی فرایندهای داخلی رستوران
شما در مجموعه خود یکسری رویه‌های عمومی و هر روزه دارید که با داشتن این سامانه سفارشات بصورت اتوماتیک از سر میز مشتری به صندوق و آشپزخانه منتقل می شود نیازی نیست شما تک به تک تمامی این موارد را پیگیری نمایید.

کنترل و نظارت
مدیران می توانند در هر کجا که باشند آخرین میزان موجودی خود را قبل از خرید مواد اولیه مشاهده کرده و بر عملکرد صندوق و سرویس دهی پرسنل خود در داخل رستوران نظارت داشته باشند تا احتمال سو استفاده های مالی به حداقل برسد.

افزایش فروش
یکی از ویژگی های سفارش گیری در سر میز مشتریان نمایش تصاویر محصولات و ترغیب بیشتر مشتریان و همچنین ارائه پیشنهاد برای سفارش بیشتر است به عنوان مثال پسر کوچولوتون اگر سیب زمینی سرخ کرده دوست داره می تونم این رو هم به لیست سفارشتون اضافه کنم؟ و این موضوع طبق مطالعات توانسته میزان فروش را بین 20 تا 30 درصد افزایش دهد.

ساختن یک تجربه خوب
همیشه مشتریان برای خرید یک غذا به شما مراجعه نمی کنند آنها می خواهند یک تجربه خرید خوب و سرگرم کننده را با شما تجربه کنند و هر چه شما بتوانید در این زمینه متمایز تر باشید قطعا نسبت به رقبای خود شانس بیشتری برای انتخاب شدن خواهید داشت. البته شما می توانید تنها از تبلت ها برای ثبت سفارش استفاده نکرده و اگر بودجه دارید برای هر میز یک تبلت در نظر بگیرید تا مشتریان بتوانند زمان انتظار تا آماده شدن غذا را با اینترنت، بازی و… در داخل تبلت بگذرانند و سرگرم شوند.

نرم افزار حسابداری
اگر شما این نرم افزار سفارشگیر اندرویدی را به یک نرم افزار حسابداری داده فا متصل نمایید براحتی امکانات خود را چندین برابر کرده و صفر تا صد کسب و کار خود را با یک سیستم یکپارچه مدیریت خواهید کرد.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی نشان گذاری شده اند *