پشتیبانی نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری با بهترین پشتیبانی

همیشه استفاده از نرم افزارهای حسابداری برای سهولت بخشیدن به امور کسب و کار می باشد که برای اجرا و پیاده سازی آن به بهترین نحو نیاز به آموزش، راهنمایی و ارائه بروزرسانی ها با توجه به رشد هر کسب و کار است از همین رو یکی از مهمترین دغدغه ها و نگرانی مشتریان داشتن پشتیبانی نرم افزار است که بتواند مشکلات را دقیق شناسایی کرده و راهکار مناسب و به موقع ارائه دهد.
اکنون شرکت داده فا برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و زنجیره ای نرم افزار حسابداری با بهترین خدمات پشتیبانی، شرایطی را فراهم نموده که خدمت پشتیبانی را در طی این سالها به یک نقطه قوت برای محصولات و خدمات خود تبدیل کرده است به نحوی که می تواند با تیم های متخصص و متعهد خود، رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماید.
ما معتقدیم امروزه کسب و کارها بدنبال ایجاد سهولت در انجام فرآیندها و افزایش دقت و سرعت در گزارشگیری از داده های ورودی سیستم می باشند به نحوی که برای داشتن این سهولت و استفاده از نرم افزارها دچار سردرگمی نشوند و به نسبت رشد و نیازهای خود بصورت رایگان بروزرسانی های لازم را از شرکت تولید کننده نرم افزار تهیه نمایند.
نکته اساسی و حائز اهمیت در ارائه سرویس های پشتیبانی داده فا در اختیار گذاشتن رایگان بروزرسانی ها و در نظر گرفتن زمان ارائه خدمات می باشد تا همواره بتواند خدماتی متمایز و جدیدی را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

 

پشتیبانی نرم افزار حسابداری چیست؟

پشتیبانی نرم افزار حسابداری به معنای حل تمامی مشکلاتی که مشتریان برای استفاده از امکانات فعلی نرم افزار با آن مواجه می شوند که کارشناس پشتیبانی برخی از این مشکلات را با آموزش دادن صحیح استفاده از محصول بر طرف کرده و در صورتی که نرم افزار دارای مشکل فنی باشد آن را به بخش طراحی و تولید نرم افزار ارجاع داده تا با ارائه نسخه جدید مشکل مشتری به سرعت بر طرف گردد.

 

چگونه پشتیبانی نرم افزار حسابداری انجام می گردد؟

تمامی خدمات پشتیبانی در گذشته به شیوه سنتی، حضوری بوده است به نحوی که مشتری درخواست پشتیبانی داده و کارشناس پشتیبانی در محل کار وی حاضر شده و مشکلات نرم افزاری را بررسی می نماید و اگر هم مشکل بر طرف نشود و نیاز به بررسی فنی داشته باشد به شرکت مراجعه و مجددا به محل کار مشتری برای حل مشکل او بر می گردد اما…
با توسعه اینترنت در ایران روش های پشتیبانی متحول و بصورت راه دور شد و همین امر باعث کاهش هزینه های پشتیبانی مشتری و افزایش سرعت دریافت خدمات پشتیبانی برای مشتریان گردید که علاوه بر کاهش هزینه موجب افزایش سطح رضایت مشتریان گردیده است.

 

روش های پشتیبانی نرم افزار حسابداری چیست؟

پشتیبانی به 4 شیوه اصلی انجام می پذیرد:
پشتیبانی تلفنی
در صورتی که مشتری در حین استفاده از نرم افزار با مشکلی کوچک مثل عدم توانایی در استفاده از یک دکمه مواجه شود می تواند با برقراری تماس تلفنی از پشتیبان های مجرب برای حل مشکلات خود راهنمایی سریع بخواهد.

پشتیبانی آنلاین
یکی از بهترین شیوه های پشتیبانی که می تواند در لحظه، هر مشکلی را بررسی و در کمترین زمان برطرف نماید روش پشتیبانی آنلاین با استفاده از ریموت دکستاپ و اپلیکیشن های ریموت است که مشتری می تواند در هر کجای ایران که باشد از طریق اتصال به اینترنت مشکلات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزین بر طرف نماید.

پشتیبانی حضوری
در صورتی که مشکل مشتری با استفاده از روش های بالا بر طرف نشود، مشتری می تواند منطبق بر شرایط قرارداد تقاضای اعزام کارشناس پشتیبان به محل خود نماید تا بصورت حضوری مشکلات وی بر طرف گردد.

تیکت
مشتریان می توانند از طریق سامانه تیکتینگ پشتیبانی نرم افزار حسابداری سوالات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان از همین طریق موارد آنها را پیگیری و حتی در صورت لزوم از ارائه درخواست ریموت به شما بخواهند مشکل را بصورت دقیق تر ابتدا بررسی و سپس بطور کامل بررسی نمایند.

 

وظایف اصلی کارشناس پشتیبانی نرم‌ افزار

همانطور که گفته شد داشتن پشتیبانی کارامد یک دغدغه های مهم مشتریان است و این واحد برای کسب رضایت حداکثری مشتریان خدمات متنوع زیر را انجام می دهند:
– نصب و استقرار نرم افزار حسابداری
– نصب نرم افزارهای مرتبط با نرم افزار حسابداری مورد نیاز مشتری
– نصب مجدد نرم‌ افزارهای حسابداری
– انجام تغییرات تنظیمات نرم افزار حسابداری با توجه به نیاز مشتریان
– آموزش کاربران سیستم جهت استفاده صحیح از تمامی امکانات نرم افزار
– دریافت بازخورد از مشتریان و بهبود فرایندهای اجرایی و آموزشی
– ارائه نسخه جدید نرم افزار و بروزرسانی امکانات
– آموزش امکانات جدید نرم افزار
– رفع ابهامات و پاسخ به سوالات کاربران
– آموزش مجدد نرم افزار به کاربران جدید نرم افزار

 

بعد از پاسخ به اینکه چرا نرم افزار حسابداری بخریم شما باید بررسی کنید کدام شرکت نرم افزار حسابدرای بهترین خدمات پشتیبانی ارائه می نماید و پیشنهاد ما نرم افزار حسابداری داده فا است.

 

برچسب‌ها: بدون برچسب

2 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی نشان گذاری شده اند *